Նորընտիր Ազգային առաջին նիստը՝ օգոստոսի 2-ին

Նորընտիր Ազգային առաջին նիստը տեղի կունենա օգոստոսի 2-ին ժամը 10:00-ին, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի քարտուղար Արմեն Սմբատյանը։

Սմբատյանը հրապարակել է Նոր Ազգային ժողովի կազմը՝

«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցություն՝

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝

1. Սուքիասյան Խաչատուր

2. Նազարյան Լենա

3. Սիմոնյան Ալեն

4. Դավոյան Արփինե

5. Թորոսյան Արսեն

6. Բաղդասարյան Նազելի

7. Ռուբինյան Ռուբեն

8. Արսենյան Գուրգեն

9. Մելքոնյան Գուրգեն

10. Արշակյան Հակոբ

11. Տիգրանյան Հերիքնազ

12. Կոնջորյան Հայկ

13. Ջուլհակյան Արուսյակ

14. Աղաջանյան Էդուարդ

15. Քոչարյան Անդրանիկ

16. Կարապետյան Մարիա

17. Թունյան Բաբկեն

18. Թորոսյան Շիրակ

19. Վարդանյան Ծովինար

20. Հովակիմյան Վահագն

21. Պապոյան Գևորգ

22. Գրիգորյան Հռիփսիմե

23. Խաչատրյան Վիգեն

24. Վարդանյան Վլադիմիր

25. Ղազարյան Սոնա

26. Բաթոյան Զարուհի

27. Ստեփանյան Լիլիթ

28. Համբարձումյան Կարեն

29. Գաբրիելյան Վիլեն

30. Գալստյան Մերի

31. Գաբրիելյան Սիսակ

32. Խաչատրյան Արմեն

33. Գասպարյան Տաթևիկ

34. Հակոբյան Վաղարշակ

35. Սարգսյան Հայկ

36. Մանավազյան Արուսյակ

37. Բագրատյան Սերգեյ

38. Ղազարյան Թագուհի

39. Հակոբյան Հրաչյա

40. Ասատրյան Մաթևոս

41. Բադալյան Լուսինե

42. Ղալումյան Վահե

43. Թևոնյան Սեդրակ

44. Պողոսյան Քրիստինե

45. Մովսիսյան Սերգեյ

46. Եղոյան Արման

47. Ղազարյան Ալխաս

48. Սարգսյան Տրդատ

49. Մկրտչյան Արեն

50. Ղազարյան Մարինա

51. Զեյնալյան Նարեկ

52. Հովհաննիսյան Արթուր

53. Բեղլոյան Անուշ

54. Աղազարյան Հովիկ

55. Բաբայան Նարեկ

56. Պալյան Էմմա

57. Ասլանյան Հակոբ

58. Մինասյան Լիլիթ

59. Գրիգորյան Նարեկ

60. Ալեքսանյան Վահագն

61. Հակոբյան Հասմիկ

62. Ղահրամանյան Նարեկ

63. Դանիելյան Դավիթ

64. Պողոսյան Մարիամ

65. Դավթյան Արթուր

66. Խանդանյան Սարգիս

67. Հունանյան Հռիփսիմե

68. Ցիրունյան Հայկ

Համապետական ցուցակի երկրորդ մասից՝

1. Բաքոյան Ռուստամ

2. Սանդիկով Ալեքսեյ

3. Հասանով Կնյազ

«Հայաստան» կուսակցությունների դաշինք՝

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝

1. Սաղաթելյան Իշխան

2. Գրիգորյան Աննա

3. Հակոբյան Վահե

4. Գևորգյան Արմեն

5. Գալստյան Լիլիթ

6. Ռուստամյան Արմեն

7. Օհանյան Սեյրան

8. Վարդանյան Էլինար

9. Մինասյան Արծվիկ

10. Ղազինյան Արթուր

11. Վարդանյան Քրիստինե

12. Մանուկյան Գեղամ

13. Վարդանյան Աղվան

14. Խամոյան Ագնեսա

15. Թևանյան Անդրանիկ

16. Զաքարյան Մխիթար

17. Ստամբուլյան Հռիփսիմե

18. Սիմոնյան Աշոտ

19. Չարչյան Արմեն

20. Կիրակոսյան Ելենա

21. Սեդրակյան Դավիթ

22. Կյուրեղյան Արմենուհի

23. Վարդևանյան Արամ

24. Ավետիսյան Թադևոս

25. Սարգսյան Արթուր

26. Խաչատրյան Արթուր

27. Մանուկյան Արեգնազ

28. Նազարյան Գեղամ

Համապետական ցուցակի երկրորդ մասից՝

1. Միրզոևա Զեմֆիրա

«Պատիվ ունեմ» կուսակցությունների դաշինք՝

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝

1. Վանեցյան Արթուր

2. Մարգարյան Տարոն

3. Մկրտչյան Աննա

4. Զաքարյան Իշխան

5. Մամիջանյան Հայկ

6. Թովմասյան Թագուհի

7. Աբրահամյան Տիգրան

az24saat.org

Bənzər məqalələr

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով

Back to top button